| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumpar pachetul Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5) care costa 5 euro, imi da toate episodele intregi (spune ca e DLC) sau sunt niste nivele in plus sau ceva de genu'?

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

E sezonul complet ce include ep1, 2,3, 4,5. Atat exista in primul sezon, nimic altceva. Daca cumperi pachetul, primesti toate episoadele intregi.
Mai este Before the Storm, dar e alt sezon.

( *Dupa parerea mea jocul e overrated, mai bine ti-ai lua The Walking Dead )