| mafiot1 a întrebat:

Salut daca downloadez GTA 5 direct din Rockstar Social Club m-ai primesc acei 1.000.000 de dolari? 500.000 in singleplayer si 500.000 in Online? sau doar dupa CD-uri primesti acei bani?

2 răspunsuri:
| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Salut! Daca ai cumparat doar GTA V (varianta standard) nu vei primi acei bani. Dar exista de cumparat coduri de pe G2A / Kinguin pe care daca le introduci din contul tau, primesti bani in Multiplayer.

| KiLl3Rady a răspuns:

Din ce stiu eu doar daca dadeai pre order iti dadea acei bani. Dar nu stiu, poate poti cumpara ceva DLC-uri.