| Em14 a întrebat:

Salut, daca imi cumpar huburi pentru usb la pc o sa-mi functioneze sau o sa am vreo problema? De exemplu sa conectez un receptor wireless o tastatura si am un singur plug disponibil... si doresc sa conectez si altele instant.

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

Poti conecta mai multe device-uri pe USB. Bine ar fi sa nu connectezi pe acel hub USB device-uri care necesita alimentare puternica de genul hdd extern.
Receiverul wifi cam consuma si se incinge, deci incearca sa-l bagi direct pe USB. Receiverul de la tast si mouse este ok, vreun stick USB merge, imprimanta merge...

1 răspuns:
| Em14 explică:

Ala de wi fi e de genul https://m.emag.ro/......ER7KKBBBM/