| FuryOfLight a întrebat:

Dati`mi si mie o lista de jocuri noi fps/online/rpg care sa merite jucate happy

Dau Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

Uite:Counter Strike 1.6, Call of Duty, Brothers in Arms, Serious Sam 2, Crysis. Funda?

1 răspuns:
| WhiteStorm a răspuns:

Știu eu unul care cred că îți va plăcea.Se numește ''Vindictus Europe''.Are o grafică foarte bună dar are nevoie și de resurse la fel de mari(și aici mă refer că jocul nu rulează pe Pentium 4).Ai aici un trailer : http://www.youtube.com/watch?v=v-QuJtX6beE.Dacă dorești să îl descarci descarcă versiunea ''Vindictus Europe''.
Sper că îți va plăcea.