| MyFavoriteAvatar a întrebat:

Dati-mi un server privat de metin2 unde sa iti poti face magiile la P la lv mic,sa ai cal militar,fara hamachi,sa fie romanesc

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ e perfect lx maxim 250 g-urile costa 5kk p-urile 10kk si cal militar lv 30 faci usor rate 500 este foarte fain rata de functionare 100% nu esuaza fain mt yangu faci usor

| eduard55882 a răspuns:

METIN2 ORIENTAL :XX (este inchis pentru o luna dar siteu este www.orientalmetin2.ro/site :X

| iiKiduuu a răspuns:

Www.metin2zet.com

E deschis în 2013, poți să fii printre cei mai buni până crește populația. Bft by Vinnie

| Numeralul a răspuns:

A eu nu stiu un sv privat roman dar stiu unu super bun care e frumos http://dinasty-online.fr/ lv max 250
Ai magi la lv mic aica ati dau ei sa ati alegi ce vrei sa fi Gasesti batali si toate cele la magazin la + nu ati esueaza si nu ati ia nici yang joca si nu vei regreta