| cristian100 a întrebat:

dati-mi unul sau mai multe seervere deathrun cu knife mod, auto-bhop cu sau fara rtd si sa arate ce viteza ai p.s. dati-mi servere doar daca au obligatoriu knife mod auto-bhop si sa arate ce viteza ai rtd nu e asa musai si nici respawn nu e usai. FUNDA!

2 răspunsuri:
| LanGooP a răspuns:

Era Deathrun.godplay.ro,dar nu mai stiu daca la inchis. Oricum, te-as sfatuiii sa te lasi de cs ca iti distruge pc-u

| cristian100 explică:

1. nu s-a inchis dar e gol. 2. nu mi-a distrus pcu. 3. am postat intrebarea asta de 1 an jumate si tu acum iti gasesti sa raspunzi. cum dq ai gasit-o?