| NicoRobyn a întrebat:

Salut.DAU FUNDA. Stie cineva cum pot sa joc Star Wars battle Field Online? Sau alt Star Wars online? Prin pe programe? Multumesc

1 răspuns:
| asasinkreedz a răspuns:

In primul rand se numeste Star Wars Battlefront online nu field! Star Wars Battlefront este un joc online pe care trebuie sa il cumperi ca sa il joci! Exista Star Wars The Old Republic online care este free adica gratis! Dai search pe google si primul link care iti sare in vedere este site-ul pentru acest joc.Te inregistrezi, te loghezi, downloadezi jocul si te joci!