| vlladwinner a întrebat:

De cand mi-am instalat skype-ul, adica de ieri, counter strike-ul imi merge prost. Stie careva care e motivul, sau ce ar trebui sa fac. Am laptop de 4 GB Ram. Astept parerile voastre. Funda

3 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Skipe consuma foarte multe procese (procesor ) poti da contrl + alt + del si vei vedea cat consuma din procesor. poti incerca totusi pe HL.exe sa dai click dredapta si sa setezi real time daca se misca si mai prost selecteaza urmatoru de sub real time

| vlladwinner explică (pentru zahy):

Am facut ce air sis, am dezinstalat Skype, am reinstalat steam, dear tot am lag. Inainte nu faces asa, puteam juca linistit

| zahy a răspuns (pentru vlladwinner):

... eu cand eram in pgl nu foloseam skipe din acest motiv si folostea ts...