| Fu7ure a întrebat:

Ce as putea face sa joc mai bine counter strike. Astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| MihaicaDan a răspuns:

Pai... sa nu joci cu boti. nu te prea ajuta. Eu am jucat timp de 2 ani cu wall si m-am obisnuit, acum joc fara, joc foarte bine. si eu eram but (P.S. Eu joc cs Source) dar e cam tot una. FUNDA?

| Fu7ure explică (pentru MihaicaDan):

Sa astept si raspunsurile celorlalti ok? si dupa vad eu care e cel mai bun raspunsbig grin

| Kidd_Impossible_1986 a răspuns (pentru MihaicaDan):

Bine zis si eu am avut wall si aim si acu nu mai joc cu asa ceva de porcarii

| Kidd_Impossible_1986 a răspuns (pentru MihaicaDan):

Sa folosesti coduri, sa le arati cine e boss
, uite aici http://resursecs.com/coduri-cs/208-coduri-cs-badboy.html

| Kidd_Impossible_1986 a răspuns (pentru MihaicaDan):

Sa inteleg ca esti incepator?/0__0\

| Fu7ure explică (pentru Kidd_Impossible_1986):

Nu, nu sunt am 5 ani de joc dar vreau sa ma perfectionez

| Kidd_Impossible_1986 a răspuns (pentru Fu7ure):

Fa ce ti-am zis si o sa fie bine, da nu il folosi exagerat, ca s-ar putea sa regreti big grin

| Fu7ure explică (pentru Kidd_Impossible_1986):

Frate eu sunt destul de bun mereu sunt primul pe svr si mai nimeni din cei cu care am jucat eu nu ma u batut dar as vrea sa fiu si mia bun

| Kidd_Impossible_1986 a răspuns (pentru Fu7ure):

Si vrei sa fii mai bun dar nu vrei sa folosesti cod? atunci stai pe dreapta straight face

9 răspunsuri:
| Fu7ure explică:

De exemplu ce-mi recomanda-ti sa fac?