| BodoGenn a întrebat:

Salut,de cateva zile mi-am instalat si eu battlefield 4 si cand sa intru in el am dat la option si la video ca sa schimb graficile...si care ati jucat jocu acesta ati observat ca scrie undeva graphics quality...e normal ar trebui cand apas pe el sa pot schimba acele grafici dar nu merge ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| MariusT14 a răspuns:

Unele versiuni de jocuri au doar 2 -3 grafici dispobinile, altele doar 1, ar putea fi si cazul tau. happy

1 răspuns:
| BodoGenn explică (pentru MariusT14):

Da mersi, am gasit de fapt problema...mai jos scria ca la versiunile cu 32 de bit la windows nu da voie sa schimbe graficile