| IonutX197 a întrebat:

Salut, de ce imi apare eroarea asta la counter strike 1.6 cand ma conectez pe un server, nu folosesc steam Server is enforcing file consistency for models/player/gsg9/gsg9.mdl
Bad file Server is enforcing file consistency for models/player/gsg9/gsg9.md

2 răspunsuri:
| LaVerd3 a răspuns:

ţi-a fost şters fişierul gsg9.mdl
descarcă astea 2 http://gs.bel-net.ru/cs/download/models/player/gsg9/
şi bagă-le în : models/player/gsg9/
apoi intră în cs, dacă nu funcţionează reinstalează-l.

| IonutX197 explică (pentru LaVerd3):

Multumesc, acum merge. Dar stii cum sa fac la xm1014 sa trag cu tinta de sus si nu cu a din mijloc.