| Gheorghian_Eduard_2001 a întrebat:

Salut de ce imi da aceasta eroare cand dau sa instalez discord? adic se deschide aia de instalare si apas ok s imi apare asta : http://imgur.com/a/F4YkJ
As vrea sa stiu si cum o rezolv
Dau funda

Răspuns Câştigător
| HD_Ðragoș_2000 a răspuns:

Dai un restart la pc si daca nu merge du-te in task manager si dai la toate aplicatiile nefolositoare Terminare

1 răspuns:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Cauta aceasta eroare pe YouTube. Daca nu gasesti ceva ce merge trimite un ticket la firma de discord si intreaba-i ce problema este. Daca nu iti raspund foloseste discordul de pe siteul online. Fara de a mai descarca aplicatia.