| Anonym45 a întrebat:

De ce nu imi pot face cont de Xbox live gold pe Xbox 360? Am incercat mai multe tari si nu merge. Dau funda

2 răspunsuri:
| Patrick6996 a răspuns:

Probabil asta e prima oara cand folosesti o consola, prima oara cand mi-am luat si eu Xbox am avut aceleasi probleme, una din probleme ar fi ca pentru un cont de Xbox Live Gold trebuie sa platesti :/ Un tutorial de pe Youtube te-ar putea ajuta

| Anonym45 explică:

Pai l-am luat acum o luna, si am 1 luna xbox live gold, ma poti ajuta?