| eXp1r a întrebat:

Salut.De ce nu mai merge Silent Aim Setat Pe Corp pe Counter Strike LanT FinaL? Intru in C.s, deschid leis.exe si intru iar in C.s si cand intru pe un server sau daca stau 3 4 secunde imi iese din joc si imi scrie aceea eroare unde iti apare jos sa alegi intre Don't send si Report Error sau ceva de genul.Cine ma ajuta ii multumesc foarte mult si are funda.

Răspuns Câştigător
| AndreIfrate a răspuns:

Frate nici mie nu imi merge am Counter Strike LanT FinaL da intru pe sv si cand vreau sa trag nu trage...

7 răspunsuri:
| xstrstsarstasrsr a răspuns:

Aceea este eroarea de la leis.Pana acum ti-a mers dar probabil ai intrat pe un server care este configurat bine care la detectat si la stricat.Reinstaleaza cs si leis (incearca sa bagi cs 1.6 adrenaline ca sa fi sigur ca nu e de la cs) si sigur o sa iti mearga.Bafta!

| eXp1r explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Dami id-ul tau sa putem vorbi.

| xstrstsarstasrsr a răspuns (pentru eXp1r):

Nu iti trebuie ID-ul meu fa ce ti-am zis si o sa i-ti mearga sigur. Daca mai ai nevoie de ceva astept raspuns aici.

| eXp1r explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Nu,nu-mi merge nici pe (A)DrenaLine.

| xstrstsarstasrsr a răspuns (pentru eXp1r):

Mai descarca odata leis!

| eXp1r explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Tot nu merge.

| moga98 a răspuns:

Ni`ci mi-e nu`mi merge:l