| andywar33 a întrebat:

De ce nu se pot conecta playeri la serverul meu de metin2? am facut totul ca la carte!

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

L`ai facut acum!

4 răspunsuri:
| kzn00b a răspuns:

Sa ghicesc ai router adica modem adica clicknet mai exact daca nu e clicknet tot nu conteaza. asta e happy ai putea sa faci cu hamachi dar mici sanse sa-ti mearga

| andywar33 explică:

Am clicknet si serverul este pe hamachi

| andywar33 explică:

Frate eu asa am facut le-am dat hamachi dar le da eroare cand eu sunt conectat!

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Atunci si ceilalti playeri trebuie sa aiba hamachi ca pe orce alt privat aproape