| dan022 a întrebat:

De curand am inceput sa am o problema la minecraft.De fiecare data cand dau log in mi se inchide minecraft-ul si imi da o eroare:
"A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment"
Puteti sa-mi spuneti cum sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| Neverplayer a răspuns:

1.Ori prea putina memorie RAM.
2.Ori trebuie' sa reinstalezi Java.

| AndreiHELPme a răspuns:

Nu am mai vazut astfel de eroare la minecraft
m-am confruntat si eu cu o eroare dar mult mai diferita si am incercat sa imi accelerez openGL cum spunea acolo si l-am reparat intra ppe siteul care iti zice acolo si vezi ce e sau du-te si vezi pe google ce vrea cu Java Runtime Environment

| MeGustaHDX a răspuns:

Eu zic să reinstalezi Java.