| SkaterProFY a întrebat:

Salut, de curand mi-am luat jocul 4story.ro si e enervant ca am lag! Pe calculator am 0.99 gb ram, 96mb placa video.
Cum sa fac sa mearga mai bine, fara lag?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

PC-ul tau e cam nasol, iti recomand sa cumperi ceva mai bun, macar rezonabil.LAG nu ai numai de la internet, ai si de la performantele calculatorului.

| dariusbocos a răspuns:

Trebuie Placa video minim 256 asa am si eu big grin si merge

| SkaterProFY explică:

Mai am un laptop cu windows 7, 4gb ram si alte, doar ca am auzit ca nu prea merg jocurile pe laptop si plus de asta windows 7 nu e prea compatibil cu jocuri...