| xShaarawy a întrebat:

as vrea si eu niste jocuri care sa mearga pe un pc cu placa video de 96mb si 512 ram big grin
P.s:Mentionez ca am jucat cs 1.6, mt2,cod 1, gta san andreas :d

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Baiatu a cerut jocuri, nu sfaturi.

Vezi lista urmatoare. Majoritatea jocurilor de aici ar trebui sa-ti mearga, daca nu toate:
Http://www.tpu.ro/......celeron-2/

1 răspuns:
| C0olmonkey a răspuns:

La resursele alea nu te poti bucura de jocuri frumoase laughing. Sfatul meu e sa strangi 300-400 Lei si sa mai bagi 1GB RAM si o placa video de cat iti permiti happy. Daca ai avea resurse mai bune te-ai putea jocurile:
World of Tanks; World of Warcraft; CRYSIS; DEAD SPACE 2/3; STARCRAFT; etc.