| neEw a întrebat:

Deci am descarcat un server gata facut de respawn ( cs16 ) si nu pot intra playerii pe el... am ip dinamic ( se schimba ) daca-l hostez pot intra playerii?
#Niste site-uri de host ar fi bune... funda celui care ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| SteelGamingRomania a răspuns:

Iti trebuie doar un port port forwarding, ca sa iti faci ip static.Dar pot interveni alte probleme in conectare, antivirusul tau poate bloca traficul de date in server si ceilalti playeri, astfel ei nu pot intra.Firewall-ul poate face acelasi lucru.