| NoNameInAction a întrebat:

Deci: caut un server de metin2 care sa fie ori francez, ori italian si care sa semene (cat de cat) cu Mage Metin2 sau cu EvoMondial Metin2. Multumesc, dau funtita.

2 răspunsuri:
| NoNameInAction explică:

Am o intrebare: Metin2Xenox e server PVP? app pe restul in afara de yoneis, le-am jucat, 3 din ele le-am si terminat.

| Mladen08 a răspuns:

Pai Daca Vrei Francez am eu unu pentru tine adica Am mai multe incearcle pe toate :Metin2yoneis:Metin2Xenox:Metin2Tdl,ii ro:Metin2Lunaris,Metin2Star; Sa terminat listA stiu ca nu-s multe : da :macar ti-am dat si eu cateva: