| PatryRox a întrebat:

Salut :*! Deci, mi-am instalat fishbot la mt2ro 4.1 si dupa ce l-am dezinstalat si l-am sters dupa ce intru in metin, ma lasa sa ma joc vreo 2 minute, si dupa aia ma scoate din joc si imi scrie ca a detectat un hack ( detector _ hacking, check code 10301 ) cu hshield-ul. Nu ma mai pot juca de fel I don't want to see din cauza hshield-ului. Imi puteti zice cum sa procedez sau de unde sa iau vreun alt hshield sau orice altceva?

1 răspuns:
| TheCosmin99 a răspuns:

Pai in primul rand ) nu mai juca cu coduri, si dezinstaleaza metinul sterge tot si reinstaleazal si fa alt cont : din pacare ecela a fost banat sau uncearca ca poate merge si... thinking vezi ca va merge.Si nu mai juca cu coduri au virusi si nu ebine sa trisezi, Metin e un joc frumos. Sper ca nu m-am achinuit degeaba, funda?