| qBoga a întrebat:

Salut deci tocmai ce m-am apucat de un metin mai precis Metin2Angel stie cineva vreun switchbot care sa mearga pe acest metin? ^.^ Mentionez ca am incercat 4-5 Hack.uri dar nu au functionat. Cine imi da un switch care sa mearga are fundita. :* [ Mersii anticipat. ] :'3

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Este permis switchbot-ul pe acel server?
Când încerci să bonusezi, ai itemele puse în primele cinci sloturi din primul iventar?

| Maimuta22 a răspuns:

Hackurile astea sunt niste prostii, te poti trezi cu un keylogger sau tot felul de virusi.Multi hackeri stiu cum sa prinda victimele in plasa.

| DauFinNPreaDiviN a răspuns:

Uite aici unul eu il folosesc pe mt2 hammer si pe yoneis si mere
Switchbotv3_0_0_5