| Unity02 a întrebat:

Display-ul telefonului meu s-a spart. Azi dimineata a cazut de pe noptiera, aprox. 20 cm pe jos. Am avut carcasa de protectie din plastic si folie de sticla. Nu ecranul de sticla s-a spart, ci display-ul. Nu se mai vede nimic, si nici touch-ul nu mai merge. J3 2016 este un telefon scump, il am de cateva luni si am garantie. NU II NORMAL sa se strice asa usor. Garantia normal mi-l inlocuieste, nu? Cel putin sa-l repare?

1 răspuns:
| DavidoffUser a răspuns:

Pacat ca telefoanele nu vin cu invelis de kevlar si eventual un bodyguard.