| TheFallen666 a întrebat:

in urma cu putin timp am creat o "floare" pe sticla telefonului vad ca displayul interior si touchul nu au absolut nimic deci cei de la garantie pot sa m-il repare doar sticla nu e vorba de display care stiu ca e scump?

2 răspunsuri:
| YummyDkRich a răspuns:

Garantia nu acoperă creatiile proprii si din cate stiu centrele de reparat telefoanele ca sa fie muisti spun ca nu iti pot schimba doar sticla protectoare si iti schimba si displayul.

| Milas_Fanaticu_1999 a răspuns:

Nu îl pot repara cei de la garanție deoarece tu ai creat floare.