| Sebastian_Seby_1996_QYr8 a întrebat:

Salut, doresc sa cumpar jocul GTA V dar scrie ca este Rockstar key si nu inteleg adica daca cunpar acest Rockstar key pot sa intru la ei pe site si sa descarc jocul sau trebuie sa il am cumparat si pe acesta pentru al putea descarca?

Răspuns Câştigător
| Dariuselul456543 a răspuns:

Deci daca ai cumparat deja cheia jocului pe g2a trebuie doar sa iti faci un cont pe site-ul celor de la rockstar games.Iti arata dupa ce te logezi undeva activate grand theft auto v pc, apoi dai pe use rockstar code, scrii cheia pe care ai primit-o dupa ce ai cumarat-o de pe g2a si instalezi jocul.

2 răspunsuri:
| Dariuselul456543 a răspuns:

Ai nevoie de cheia jocului pentru a-l descarca. Poti de exemplu sa o cumperi de pe g2a deoarece e ieftin iar eu am cumparat destul de multe jocuri de acolo si nu am avut nicio problema. Apoi cand iti cere cheia o scrii si dupa poti instala jocul.

| Sebastian_Seby_1996_QYr8 explică (pentru Dariuselul456543):

Stiu asta pentru ca pe g2a am gasit si de asta intreb daca puteam sa decarc jocul daca am rockstar key si nu mai fii trebuit sa dau 100 lei pe joc.