| ZeR0zAhĂr a întrebat:

Era inainte un joc vechi cu curse cu masini dinalea din razboiul stelelor nu erau masini nave sau ce naiba erau ele, si era cu extraterestri cu curse si mai situ ceva ca tineai pe "w" ca sa porneasca si de pe sageti luai stanga/dreapta...
Il jucam mai demult prin cluburi de calculatoare dar totus era vechi jocu si mi-as dori tare mult sa stiu cum se numea sa-l iau pe pc big grin

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Este cumva Star Wars RACER? (http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_Episode_I:_Racer)

Succes!