| BananaSuparata a întrebat:

Este cineva pe aici care joaca DayZ? Modul pentru arma 2. Tocmai ce mi l-am cumparat astazi si nu am cu cine sa joc big grin. Daca cineva vrea sa jucam sa lase un id de mess sau ceva pentru contact.

Răspuns Câştigător
| st3reo a răspuns:

Salut,
Da, si eu joc.
Am facut de putina vreme si primul server romanesc (oficial - conectat la baza de date centrala Hive).
Are numele:
DayZ - RO 1 (v1.7.2.4/Beta 95471) [REGULAR|3DP:ON|CH:ON][GMT+2]

Daca ai steam, intra si in grupul DayZ Romania: http://steamcommunity.com/groups/DayZ-RO

1 răspuns:
| bogdan555 a răspuns:

Joc Eu.Am 12 ani dar nu conteaza varsta.Ai id de skype? Al meu este Expert_Minecraft