| Voicu_Marius_1994 a întrebat:

Salut.Eu as vrea un metin2 cam cu 1000% rate drop si itm eu mi-as dori un metin 2013 si pvp pvm 90%(pvp)10%(pvm) deci un metin cam asa as vrea rapunsurile cam mai repede ca sa ma jock ca nu mai este chiar asa metinele din 2012 sau cine face mt2 sa imi dea un mesaj ok mersi

2 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 Shadow, Revomondial, Steel, Hammer

| Masaaky a răspuns:

Buna.Joaca-te Metin2 European te da lv 44 sunt foarte multe arme la magazin si armuriwinking Sunt multi playeri

Incearca si Metin2 VipStyle este foarte calumea. Multe evolutii.