| invizibil123 a întrebat:

Eu vreau să fac videori și filmez cu fraps.L-am pus să nu filmeze în HD și fac videol mai mic cu any video conventer si totusi un video de 3 minute durează 20 minute ca să-l pun pe youtube.Și sa nu ziceți că am calculatorul slab(sau ceva de genul).Am calculatorul foarte bun(am și o programă care vede dacă calculatorul e bun)ce ar trebui să fac ca să se pună mai rapid video-ul? am făcut și curășenie cu auslogicsbostspped.Nu mai știu ce să fac.Cum să fac să meargă mai repede?
am și viteza de la internet foarte mare.

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Suna la providerul de net si spune-le ca ai dori viteza mai mare de upload catre youtube.