| KRRATOR a întrebat:

Forza Horizon 3/4 pe Xbox One ca sa al joci iti trebuie neaparat xbox live gold? Nu se poate juca si fara Xbox Live Gold? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tranconoid a răspuns:

Poti sa te joci singleplayer fara xbox live. Xbox live iti trebuie doar cand vrei sa te joci multiplayer

2 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut, ca sa joci online FH4 pe un PC cu Windows 10 NU trebuie plătit NIMIC, în afară de curentul electric folosit.
Deci, Xbox plătește pentru modul on-line, însă PC cu Windows 10 Nu plătește pentru modul on-line.

| alexpp1122 a răspuns:

Nu stiu