| watervichea a întrebat:

)))Salut, fraţilor! Vă rog frumos să mă ajutaţi. Eu de mult timp joc CS 1.6 si acum as dori ca pe serverul meu să adug pluginul care... daca ai murit, repede să apari si tot asa tot jocul ca să nu trebuiasca sa astept sa moara toti, m-ati inteles voi :D Eu am cautat pe www.google.com dar nu am gasit. Eu va rog sa-mi trimiteti vreun link de unde as putea sal copii sau sa-mi dati denumirea la acest plugin ca sal caut singur.Mersi anticipat...:)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KarmaPolice a răspuns:

Ce spui tu se cheama respawn iar plugin-ul se numeste csdm
Uite un tutorial ca sa te ajute http://www.freakz.ro/forum/Tutorial-instalare-AMX-Mod-X-respawn-t7936.html