| MihaiBossu10 a întrebat:

Funda! Vreau niste metin2 private server romanesc pvp cu mc. txt dau funda celor care merg! Si vreau si daca puteti pune cu hamachi sau sa fie gm modewinking NON-STOP fundahappyhappyhappyhappyhappy

41 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

Metin2 mangano e server GM mode şi e non-stop happy

| Dan_Danutz_1998 a răspuns:

Metin 2 Clietn PVP GM MOD... Sper sa-ti placawinkingwinking....servarul e inchis cateva zile pentru modificari. big grin

| Robert450 a răspuns:

Http://x-gamers.pusku.com/forum/index.php

daca intri aicea ati dau multe site de Metin2

| horizon11 a răspuns:

Incearca si tu ManganoMt2 te da direct GM dar se pare ca inca nu s-a deschis dar se va deschide :p baftabig grin

| qSkeT a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=P1i8i-o9L_8 asta e metinEarth cautati videou-rile pe yt

| andreiuutzzuu a răspuns:

Fac eu unu astazi o sa fie complet o sa bag si siteu si tot
o sa fie clasic arme noi armuri noi si mai multe noi si smechere e roman 100%

| Sebastian_Madalin_1997 a răspuns:

Mt2 regal

| Atat_Gaby_1992 a răspuns:

Metin2 hammer
metin2energy
metin2sony