| MihaiBossu10 a întrebat:

Funda! Vreau niste metin2 private server romanesc pvp cu mc. txt dau funda celor care merg! Si vreau si daca puteti pune cu hamachi sau sa fie gm modewinking NON-STOP fundahappyhappyhappyhappyhappy

41 răspunsuri:
| boganel a răspuns:

Http://www.darkmt.info/download.html
este un mt2 misto rau de tot ma. Daca nu iti place asta e!

| BoSs_DaNy_1996 a răspuns:

Cel mai frumos este metin2gth.sytes.net are rate 1000%
Funda te rog

| Quba a răspuns:

Metin2 nr(new revolution) e server pvm pvp e un server hostat si e super tare oricine e liber sa intrewinking

| Atat_Gaby_1992 a răspuns:

Metin2 hammer
metin2energy
metin2sony

| Alexandru_Dimcea_1979 a răspuns:

SALL eu lucrez la un sv de metin 2 gm mode prin hamaci cand am sa il termin sau daca il termin am sa va dau ipul dar acum e inca in lucru

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru_Dimcea_1979):

Da-mi id tau

| Robert450 a răspuns:

Http://x-gamers.pusku.com/forum/index.php

daca intri aicea ati dau multe site de Metin2