| Leonard_Panfiloiu_1986 a întrebat:

Salut Gameri am o problema am windows xp numai ce l-am instalat acum 3 saptamani si cand intru in jocul Gta san andreas ma joc 30 minute apoi imi da crash sau si mai rau incep graficile sa o ia razna sau foarte rau sa imi dea blue screen ecran albastru pe alt jocuri nu imi face asa nu am modificat de loc jocul este exact el original fara nici un mod adaugat daca stie careva care e problema sa imi lase mai jos mesaj DAU FUNDA MADAFACA!

1 răspuns:
| LaccboGaming a răspuns:

E de la placa video se incalzeste nu stiu sigur ce ar putea avea sau ce spec ai.