| I3oLLinG3r a întrebat:

Ieri a aparut Mortal Kombat Komplete Edition pe steam (varianta PC) si cerintele de sistem mi se par foarte SF ( foarte inalte)
As putea rula acest joc pe PC-ul meu daca pe siteurile gen (game-debate) imi zice ca nu pot rula acest joc.
Intrebarea e urmatoarea: merita sa incerc acest joc pe PC sau aceste site-uri sunt exacte?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cerintele de sistem sint OK, mai ales avind in vedere ca jocul foloseste Unreal Engine 3. Astia au cam capiat si de multe ori baga cerinte pentru fullHD direct...