| qSt1le a întrebat:

Ieri mi-am bagat Windows 10 pro 64bit si azi am intrat pe Youtube sa ma uit la un live si cand il fac fullscreen 1080p am lag. Inainte aveam windows 7 ultimate si nu aveam aceasta problema. Am urmatoarele componente: Procesor Intel core 2 duo e8400 3.00 Ghz, 4gb ram ddr3, placa video amd hd 4670 512mb ddr3 si un WD blue de 1TB. Ce pot face? Mentionez ca pc-ul se misca foarte bine!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza driverul de la placa video, nu ar trebui sa ai probleme.

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Cum a spus colegul de mai sus instaleaza driverele la toate sa fi sigur ca iti va merge, mai nou nu prea e bun windows 10, e mai complicat si in jocuri nu stiu la ce iti foloseste ti-e mai bine aveai windows-ul din trecut si era bun in orice si foarte ok in jocuri si multe altele