| djpro2012 a întrebat:

Imi doresc sa cumpar un Wii Nintendo numai ca nu stiu daca trebuie sa-i fac jailbreak ca la ps3 ca sa pot juca jocuri care nu sunt originale.
P.S: Un site gen eMAG, pcgarage de unde sa-l pot cumpara

2 răspunsuri:
| Adrian_Bulucianu_1996 a răspuns:

Am eu un wii modat cu 2 manete cu wii motion plus 2 joystik-uri 1 pistol pentru shooter games un volan pentru racing games toate cablurile originale ast sa raspunzi 700lei

| Vlad_Albu_1997 a răspuns:

Am eu unul modat la 600 lei ca sa vb trimite-mi email la albu_vlad2000@yahoo.com sau da-mi add pe mess