| AgReSiV121 a întrebat:

Salut,imi poate da spune cineva metode prin care sa fa credite pe imvu, in afara de http://www.imvu.com/earn/index/.Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Salut.
Păi, în primul rând există banii de o lună pe care ți-i dă zilnic Imvu.
Apoi, o variantă mai e să faci cu peer, poți ruga pe cineva de pe grupurile de pe facebok de Imvu să te ajute sau să-ți instaleze peer-ul automat pentru credite cu View Team.
Poți cumpăra creditele cu bani reali, mulți fac asta pentru că vor mai mult, și mai mult.
Creditele la început se fac : de la deblocarea căsuțelor, apoi prin instalarea pe mobil, apoi prin new slatter sau ceva de genul, nu mai rețin bine. prin validarea mail-ului și cam atât. Baftă.