| alexutzu232001 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa instalez fifa 15 fara darmon tools, deoarece cu daemon tools nu pot pentru ca am un notebook care nu are CD ROMM.
Va rog sa ma ajutati, dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Tu ai habar ce vrei sa faci? laughing)) Daemon tools NU are nevoie de cd-rom! Acest program iti creaza un cd virtual in care montezi jocul si-l instalezi, cam asa se face! Sau in caz ca ai cd-ul cu joc cumparat, atunci nu ai ce face, NU-L poti instala fara cd-rom!
Poti face in schimb 2 lucruri ca totusi sa poti juca jocul :
1 - iti cumperi un cd-rom exterior ca exista in caz ca nu stiai... big grin
2 - iti descarci jocul de pe net iar in loc de daemon folosesti power iso, e mult mai simplu! Dupa descarcarea jocului il montezi in power iso, il instalezi si dai la butonat big grin Bafta!