| Doridd a întrebat:

Imi puteti recomanda ceva jocuri cu grafica buna, online sau singlerplayer, mmorpg sau Shooter. Am jucat aproape orice tip de Mmo si-s plictisit de moarte, de preferat sa aiba caractere feminine, gen Tomb Rider-Lara Croft. In caz ca este Online sa aive *Character Customization * bun, si detaliat, stiu ca cer cam mult, dar merita sa incerc. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Dddsasul a răspuns:

E un joc nou care o sa apara pe 17 martie. Nier: Automata. Este single player si are grafici si combat geniale, este action, rpg. Daca nu ai jucat inca seria Witcher (1, 2 si 3; 1 avand o grafica veche deoarece e foarte vechi jocul), ti-o recomand, povestea este geniala, foarte interesanta. Daca vrei un mmorpg, personal mi s-a parut interesant Blade&Soul. Character customization decent-ish. povestea nu e prea buna dar gameplay-ul e destul de distractiv.

| Doridd explică (pentru Dddsasul):

Am deja Warlock de Hm10 pe Blade and soul, am jucat si Witcher dar nu m-a facut sa-mi placa cine stie ce. Acum mai joc Closers online, dar nici asta nu ma prea prinde, povestea nu e cine stie ce.