| EdyYedy a întrebat:

Imi puteti spune cum rezolv erorile MSVCP100.dll si MSVCR100.dll la Nba 2k15?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai direct x instalat? Daca nu, descarca-l si instaleaza-l de aici : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35

| VladyXR a răspuns:

Ori nu ai bagat aceste fisiere in system32 ori nu ai bagat cracku!

| EdyYedy explică (pentru VladyXR):

Deci fii atent când bag fișierele în sistemul îmi apare ecranul albastru cu scrisuriile alea

| VladyXR a răspuns (pentru EdyYedy):

Stai ca nu te inteleg, iti da restart si apare bluescreen?

| EdyYedy explică (pentru VladyXR):

Acum cand intru in joc imi iese imediat stiti ceva ca sa rezolv?

| VladyXR a răspuns (pentru EdyYedy):

Fii ma ma explicit, cum dracu sa te inteleg, zi ce eroare ai, ceva?