| robi5573 a întrebat:

Salut,imi puteti spune daca acest cooler este bun?
http://www.pcgarage.ro/coolere/thermalright/true-spirit- 120m-bw-rev-a/
procesorul meu atinge temperaturi de pana la 60 sau chiar peste
si as vrea sa stiu cam cat ar putea sa fie scazute gradele

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

WOW, ala e un cooler de toata frumusetea, dar ce procesor ai de esti dispus ca dai atatia bani pe un cooler?
Coolerul asta mai mult ca sigur tine fara probleme un fx8350 (unul dintre cele mai nemancate procesoare pe care le stiu) la temperaturi destul de bune.
Ai grija ca daca e sa cumperi acest cooler sa cumperi si o pasta termoconductoare pe masura, sa aiba transfer termic cat mai bun, pentru ca degeaba o sa ai tu un asemenea cooler daca pasta termoconductoare nu e in stare sa o transmita la elwinking