| David_Gabriel_1988 a întrebat:

Salut Imi puteti spune si mie ce jocuri imi merg pe un pc cu win7 ultimate sp 1 cu procesor Intel(R) Celeron(R) CPU 440 @ 2. 00GHz Sistem operare pe 32 de biti si placa video Intel(R) Q33 Express Chipset Family (Microsoft Corporation -WDDM 1.0) PS: Sa nu fie online de jucat cu net si daca se poate merg si jocuri mai vechi dar sa fie frumoase

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Nu cred ca ai sanse sa rulezi Crysis, e cam nemancat jocul... Intra aici si cauta jocuri http://www.game-debate.com/games/
Presupun ca ai minim 1gb de ram. Ar trebui sa iti mearga cam toate jocurile pana in 2006 inclusiv.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Uite cateva recomandari : Far cry, NFS most wanted ( 2005 ), return to castle : Wolfestein, Sniper elite, GTA San Andreas, Battlefield, Crisys, Conter-strike, Max Payne! happy