| javiga a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri care imi merg pe un pc cu rami de 1 gb si placa video de 128 mb? va rog frumos fundita celui care da cele mai multe jocuri si sa imi meargahappybig grin tongue

Răspuns Câştigător
| roby0067 a răspuns:

Ai un PC cam slab dar uite ceti recomand. :rally championship 2000, insane, carmagheddon 2, seria grand prix, seria colin mcrae pana la 2005, toate nfs pana la most wanted inclusiv, seria toca race, driver seria vrally, revolt, richard burns rally, Quake2, Unreal Tournament,

NFS Underground primul,
baldur's gate, fallout, Diablo 2,
Tmnt; Alone in the dark1, 2,3, 4; bloodomen 2, Blood rayne 3, delta force, Fifa 2008
NU STIU CARE ITI MERG UITE CATEVA CRED CA ITI MERG TOATE PANA IN ANUL 2003-2004