| MixGaming a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie niste servere de minecraft romanesti sau englezesti de survival games sau survival normal nu conteza, precizez ca nu am cont premium si joc fara... Daca stiti niste servere spuneti-mi si cu ce versiune sa joc 1.7.2, 1.6.4?

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

Mc.craftersland.net
Ai Survival Normal si Survival Games + Multe alte servere

4 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Server de Minecraft 1.7.2
Nume server : GFZONE MINECRAFT
IP: 195.225.58.19
Forum: http://gfzone.ro/forum/viewforum.php?f=1338
Sloturi : 40 ( au fost puse recent )
Server nou descis de Radioactive gfzonemt2.fzn.ro!
Va asteptam! Ne scuzati intarzaierea!
Serveru a fost mutat pe 40 de sloturi si a trebuit sa schimbe IP-ul.
Intrati pe server si spuneti ca C0ton v-a trimis!
Http://www.youtube.com/watch?v=MJGx0abz3eo

| StefyBoy a răspuns:

Mc.craftersland.net
Ai survival pur, survival games, survival cu factiuni, survival tekkit, survival FTB si multe altele, e pe jumatate Romanesc dar acum s-au raspandit englezii si l-au exstins si in SUA

| Georgy_Cioata_1924 a răspuns:

Cel mai tare era foxcraft.ranked.net dar acum nu mai e

| Taw_Marius_1995 a răspuns:

Ba spuneti si voi cu sa scap din cercul de la craftersland