| SimoSimonaLvA a întrebat:

Salut :*! Imi puteti spune si mie niste site`uri de unde pot face rost de bani pe IMVU? Funda *

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Sunt o gramada de modalitati... verifica-ti adresa de mail, vorbeste cu cat mai multi oameni, adopta un animal si joaca-te cu el odata la 2 ore, fa tutorialul de la CHAT NOW! (primesti 1000 de credite daca faci asta), intra la earn credits, vezi in fiecare zi produsele noi si primesti 50 de credite, du-te la spin free zilnic : http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php?play=1 (am castigat de 3 ori, o data o suta de credite si de doua ori cate 500). SAAAAAAAU cel mai simplu pacaleste pe cineva sa iti cumpere credite si sa iti dea cadouri :) un prieten de-al meu mi-a luat 20 000 de credite si am primit o gramada de cadouri de la diversi oameni. si am si access pass