| Dragomanu a întrebat:

imi puteti spune si mie un server de Counter Strike 1.6 Zombie mod care sa contina : rasele obisnuite de zombie, sa poti pune 2 sau mai multe lasere, sa poti trage fara oprire, sa ai 2 jump sau mai mult, si sa ai parasuta?

Răspuns Câştigător
| BlooD_9893 a răspuns:

Dragomanu exista ceva pentru tine-cel mai tare sv de zombie exact cum vrei uh! zm.just2play.ro daca faci 30 de ore jucate pe sv o sa primesti vip ci cu vipu o sa ai gloante infinite si o sa ai si dublu jump! te asteptam! Sunt BlooD Pe Server

6 răspunsuri:
| BoXiMaN a răspuns:

Zm.GameBox.Ro

| TudorAlexandru a răspuns:

Hai pe 178.157.85.244:28015 cel mai tare server de zombie plague

| flavyx a răspuns:

Connect zp.gogames.ro e amo fast: 1 amo = 15 dmg.

| flavyx a răspuns:

Zm.devil.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.xqs.ro.

| flavyx a răspuns:

Zp.devil.ro.