| z0zole a întrebat:

Imi puteti spune un joc de Browser care sa fie foarte captivant? Ceva de genul sa cresc un caracter sa am level sau ceva si mai tare.

P. S : Am jucat pana acum : triburile, tanoth, bitefight, grepolis, bitefight si ikariam.

8 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Cauta AdventureQuest este chiar frumos si are un storyline interesant.

| florinmare89 a răspuns:

Crystal saga e tare si shakes and fidget, mult noroc

| florinmare89 a răspuns:

Pai eu ti-am zis dar mai iti zic epicdeul.adventurequestworld.

| caty870 a răspuns:

Joaca metin2

| dumitracheboom a răspuns:

Metin2 poti avansa in lvl mai e si 4story LOL (Lague of Legend) Land of Chaos S4 League Atlantica online WoW (World of Warcraft) sau daca nu-ti plac uite un site cu jocuri http://mmohuts.com/

Sper ca te-am ajutat

| z0zole explică:

Metin2 nu e joc de browser

| Gabriel_Alexandru_1994 a răspuns:

Shekes and Fidget e misto