| AndreiGamingg a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog frumos cateva recomandari la acest laptop? Si cate fps o sa prind in CS:GO, Fortnite, PUBG, GTA 5?
https://www.pcgarage.ro/......-os-black/

O sa pot face live fara probleme in OBS cu jocurile enumerate?

DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu recomand. Pe un SSD de 250 de GB o sa iti incapa foarte putine lucruri, doar Windows 10 in sine mananca o gramada de spatiu. Bagi trei jocuri si ramai fara loc pe care sa salvezi si sa editezi video-uri. Daca vrei streaming mergi pe o unitate.