| Ali_Alin_1985 a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva jocuri online pentru PC, am 4 GB RAM

2 răspunsuri:
| Andone_Septimiu_2000 a răspuns:

In jocuri si chiar in orice program de performanta nu conteaza doar de ram (rareori chiar deloc) ci de procesor,, CPU" (viteza si nucleele) si de placa video,, GPU" (viteza)

Totusi, iti recomand cam orice joc ce ruleaza pe calculatoare vechi (ca ma gandesc ca n-ai placa video dedicata ci integrata)
de exemplu: GTA:SanAndreas sau CS 1.6. sau chiar si Halo 1

| Flixer a răspuns:

Salut! Incearca SAMP / Minecraft / Metin 2 / League Of Leggends etc.
Pentru mai multe informatii arunca o privire peste topul celor mai jucate jocuri.